GERIAUSIAS LAIKAS MOKYTIS YRA DABAR

INDIVIDUALIOS FORTEPIJONO PAMOKOS

Mokymosi groti fortepijonu procesas teikia didžiulę naudą. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad tai yra viena iš nedaugelio veiklų, kurių metu smegenys jungia daugiau nei 10 skirtingų veiksmų: natų skaitymas, klausymas, rankų ir kojų koordinacija, visų rankų pirštų naudojimas, ritmo ir erdvės pojūtis, muzikinis - artistinis kūrinio išpildymas. Taip pat vystomas mąstymo ir reakcijos greitis, judesių koordinacija, dėmesio koncentracija, ugdomi jausmai ir vaizduotė, darbštumas, kantrybė ir atkaklumas. Visos šios savybės vėliau gyvenime labai praverčia.

Įrodyta, kad groti fortepijonu besimokantiems vaikams lengviau įsiminti mokyklose pateikiamą informaciją bei turinį, jų mokymosi rezultatai yra geresni nei mokinių, papildomai nelankančių muzikinių užsiėmimų.

INDIVIDUALIOS DAINAVIMO PAMOKOS

Dainavimas - tai veikla, kuri atneš jums daug naudos. Šis užsiėmimas gali padėti įveikti stresą ir atitraukti mintis nuo kasdienio gyvenimo šurmulio. Dainavimo procesas ne tik siunčia teigiamas vibracijas į visą kūną, bet ir pasąmoningai ramina žmogų.

Dainuojant kraujo ląstelės aktyviai prisotinamos deguonimi, panašiai kaip kvėpuojant ar mankštinantis. Todėl praturtintas deguonimi kraujas patenka į visus organus ir raumenis, tai neabejotina nauda organizmui.

Teigiama dainavimo nauda ir mūsų mąstymui, nes tai smegenims sudėtingas procesas. Kadangi reikia sekti daugelį dalykų vienu metu - prisiminti dainos melodiją, žodžius, ritmą, nustatyti tinkamą kvėpavimą ir t.t. Visa tai suaktyvina mąstymo procesą.

INDIVIDUALIOS GITAROS PAMOKOS

Gitara - visus savo skambesiu užburiantis styginis instrumentas. Ji puikiai skamba įvairiuose žanruose. Išmoktas klasikines technikas galima pritaikyti bliuzo, pop, country, jazz, metalo ir kituose stiliuose.

Grojimas gitara mažina stresą, kelia savivertę, bei per valandą sudegina net 160 kalorijų. Didelis privalumas yra tai, jog gitara yra tylus instrumentas, todėl repetuoti galima net sekmadienio rytais, netrukdant kaimynams.

Grojant gitara atliekamas daugiafunkcinis darbas - vienu metu grojama ir melodija, ir bosas, akomponuojama. Dažnai kartu atliekama ritminė, ir perkusinė rolės. Visa tai lavina mūsų mąstymą, koordinaciją bei dėmesio sutelkimą.

INDIVIDUALIOS SMUIKO PAMOKOS

Smuikas - styginis instrumentas, turintis keturias stygas, suderintas kvintomis.

Grojimas smuiku - viena sudėtingesnių muzikinių veiklų, nes skirtingai nei klavišiniuose instrumentuose - teisingo garso išgavimas priklauso ne nuo klavišo paspaudimo, o nuo tinkamos pozicijos grife parinkimo. Taip pat verta pabrėžti, kad gera intonacija pasiekiama tik daug praktikuojantis. Todėl įvaldyti šį instrumentą prireiks nemažai kantrybės.

Smuiko Pamokose ypatingai lavinama klausa, pirštų miklumas, muzikalumas. Visa tai teikia didžiulę naudą mūsų mąstymui, koordinacijai, atminčiai ir dėmesingumui.

Taigi, smuiko pamokas lankantiems vaikams geriau sekasi sutelkti dėmesį ir bendrojo lavinimo mokyklose bei gyvenimiškose situacijose. Ne veltui Japonijoje mokymasis groti instrumentu privalomas nuo akstyvo amžiaus - tai geriausia investicija į jūsų vaiko ateitį.

INDIVIDUALIŲ PAMOKŲ KAINA MĖNESIUI

100 Eur

SUSISIEKITE