MUZIKA - UNIVERSALI ŽMONIJOS KALBA

GRUPINIAI MUZIKOS UŽSIĖMIMAI 12-24 MĖN.MAŽYLIAMS

Ankstyvasis muzikinis ugdymas daro teigiamą poveikį mažylių kalbos, koordinacijos ir atminties vystymuisi, formuoja socialinius įgūdžius bei įtakoja emocinę gerovę. Taip pat muzikuodami drauge su tėveliais vaikai su jais užmezga dar glaudesnį ryšį.

Kuo anksčiau vaikas pradės muzikuoti, tuo geriau. Tai - veiksmingiausia priemonė ugdyti meilei. Ji daro įtaką vaiko dvasiniam gyvenimui ir padeda skleisti gėrį ir grožį. Vaikai, draugaujantys su muzika, užauga laisvesni, jautresni.

GRUPINĖS MUZIKOS PAMOKOS 3-4 METŲ VAIKAMS

Ankstyvasis muzikinis lavinimas teigiamai veikia smegenų centrus, atsakingus už skaitymo (tekstinio ir ženklų sistemų) gebėjimus, netgi padeda gydyti disleksiją.

Muzikos menas turi aiškią struktūrinę ženklų sistema, struktūriškai sietiną su matematinėmis veiksmų kompetencijomis. Mokantis taisyklingai skaičiuoti ritmą, tinkamai interpretuoti natų vertes bei pauzes, teigiamai veikiamos smegenų sensorinės dalys, atsakingos ir už matematinius gebėjimus.

GRUPINĖS MUZIKOS PAMOKOS 5-6 METŲ VAIKAMS

Muzikavimas padeda išvengti ar palengvinti stresines situacijas, emociškai pailsėti, atsipalaiduoti ir ramiau vertinti galimas kasdienes problemas. Šiuolaikiniams vaikams, kurie nuo mažens apsupti modernių technologijų, dažnai nelengva valdyti savo emocijas ir pažinti vidinius asmenybės resursus.

Teigiamas muzikos poveikis moksliškai įrodytas ir veikia kaip terapinė priemonė psichologiškai jautresniems vaikams.

Įrodyta, kad mokantis groti ar dainuoti metodiškai ugdomas mokinio kruopštumas, atidumas, gebėjimas pradėti, atlikti, įtvirtinti bei užbaigti atliekamas muzikines užduotis.

GRUPINIŲ MUZIKOS PAMOKŲ KAINA MĖNESIUI

50 Eur

SUSISIEKITE